تفاوت استیل 18.10

وقتی نوبت به خرید فولاد ضد زنگ می رسد ، احتمالاً با سه گزینه اصلی روبرو خواهید شد. اینها انواع فولاد ضد زنگ 18/10 در مقابل 18/8 در مقابل 18/0 هستند. تفاوت این نوع فولاد ضد زنگ با کدام یک از همه بهتر است؟ تفاوت استیل 18.10 در برابر استیل 18.8 چیستمیلگرد آجدار ۱۴میانه A3تفاوت اصلی بین این تعداد فولاد ضد زنگ درصد کروم و نیکل در آنها است. فولاد 18/10 به معنای داشتن 18٪ کروم و 10٪ نیکل است. 18/8 به این معنی است که کروم 18 درصد است در حالی که نیکل 8 درصد است. 18/0 یعنی 18٪ کروم و 0٪ نیکل.قیمت تیرآهن ترک در تهرانهمین تفاوت ها هستند که خصوصیات این فولاد ضد زنگ را تعیین می کنند. به عنوان مثال ، نیکل تأثیر مستقیمی بر مقاومت و مقاومت در برابر خوردگی فلز فولاد دارد. تفاوت استیل 18.10 در برابر استیل 18.8 چیست

در این مقاله ، توجه ما به 18/10 و 18/8 خواهد بود.

فولاد 18/10 چیست؟

همانطور که قبلاً بیان کردیم ، 18 و 10 درصد کروم و نیکل است که به فولاد ضد زنگ اضافه می شود. دارای 0.1٪ کربن است که برای سخت شدن فولاد به آن افزوده می شود.محتوای کربن کم است زیرا این ماده به راحتی خورده و زنگ می زند.این فولاد از ویژگی های رایج در آشپزخانه است. بیشتر وسایل آشپزی و ظروف از این نوع فولاد ساخته می شوند.سه ویژگی متمایز 18/10 وجود دارد که آن را از سایر انواع فولاد متفاوت می کند. تفاوت استیل 18.10 در برابر استیل 18.8 چیست اول ، قالب گیری این فولاد آسان است. فولاد را می توان با حداقل مقاومت به اشکال مختلف قالب زد. این امر در قیمت ظروف و ظروف آشپزی تأثیر خواهد داشت. نسبتاً ارزان تر خواهند بود زیرا فرآیند تولید شامل آن نیست.ثانیا ، فولاد ضد زنگ 18/10 مقاومت بالایی در برابر خوردگی دارد. این ماده می تواند برای نگهداری مایعات اسیدی و سایر مواد شیمیایی بدون تأثیر خوردگی استفاده شود. این ویژگی برای محصولات غذایی مختلف ضروری است زیرا تمایل دارند حاوی عناصر شیمیایی باشند که به راحتی می توانند انواع دیگر فلزات را از بین ببرند. تفاوت استیل 18.10 در برابر استیل 18.8 چیستلوله را بشناسید و قیمت هرکدام را بدانیدویژگی سوم این نوع فولاد ضد زنگ میل زیاد به گرما است. 18/10 می تواند درجه حرارتهای بسیار بالا را تحمل کند بدون اینکه صدمه ای به بدن وارد کند

فولاد ضد زنگ

این فولاد ضد زنگ همچنین دارای مقدار زیادی نیتروژن است. این ویژگی آن را برای محیط های دریایی ایده آل می کند به طوری که در برابر شرایط شور مقاوم است. تفاوت استیل 18.10 در برابر استیل 18.8 چیستقیمت پروفیلهمچنین در برابر مواد شیمیایی سوزاننده مقاوم است. چنین مواد شیمیایی شامل نوشابه است و معمولاً برای پخت و پز استفاده می شود. این واقعیت که به راحتی با مواد شیمیایی واکنش نشان نمی دهد به این معنی است که غذا طعم اصلی خود را از دست نخواهد داد.مشکل اصلی فولاد ضد زنگ 18/10 هزینه آن است. این نوع فولاد ضد زنگ نسبت به فولاد 18/8 نسبتاً گران است.

مقاومت در برابر خوردگی فولاد ضد زنگ 18/10 آهن رسان

18/10 مقاومت بهتری در برابر خوردگی نسبت به فولاد ضد زنگ 18/8 دارد. این بدان معنی است که به راحتی می تواند در مجموعه های مختلف محیط های سخت زنده بماند. با این حال ، خوردگی شکاف زمانی می تواند رخ دهد که در محیطی که کلرید زیادی دارد استفاده شود. از طرف دیگر ، خوردگی تنش می تواند هنگامی رخ دهد که دما بیش از 60 درجه سانتیگراد باشد.محاسبه قیمت ورق A283این فولاد مقاومت بسیار خوبی در برابر گرما و اکسیداسیون دارد. می تواند تا دمای 870 درجه سانتیگراد کار کند و به طور مداوم تا 925 درجه سانتیگراد استفاده شود تفاوت استیل 18.10 در برابر استیل 18.8 چیست

کاربردهای 18/10 فولاد ضد زنگ

فولاد ضد زنگ 18/8 چیست؟

این یک آلیاژ فولاد است که حاوی 18٪ کروم و 8٪ نیکل است. مانند سایر انواع فولاد ، نقش اصلی نیکل بهبود خاصیت مقاومت در برابر خوردگی فولاد است. تفاوت استیل 18.10 در برابر استیل 18.8 چیستبررسی مقاومت فولادهادوازده عنصر دیگر نیز وجود دارند که فقط در نسبت های بسیار کمی در این فولاد وجود دارند. فولاد ضد زنگ 18/8 مقاومت در برابر حرارت بسیار خوبی دارد. می تواند کنیک های مقاوم در برابر زلزله برای سازه های فلزیدر برابر اکسیداسیون تا دمای بین 870 درجه سانتیگراد تا 925 درجه سانتیگراد مقاومت کند.اما استفاده از این فولاد در دمای بالا توصیه نمی شود. به این دلیل که ممکن است سطح آن در معرض قرار گرفتن در معرض برخی از عناصر خوردگی قرار گیرد. شما باید استفاده از 18/10 را برای کاربردهای دمای بالا در نظر بگیرید.

ساخت فولاد ضد زنگ 18/8 آهن رسان

ساخت فولاد ضد زنگ 18/8 مستلزم این است که شما ابزار ویژه ای را انتخاب کنید که مخصوص فولاد ضد زنگ باشد. قبل از اینکه کار ساخت را شروع کنید ، باید سطح کار کاملاً تمیز شود. تفاوت استیل 18.10 در برابر استیل 18.8 چیستاین کار برای جلوگیری از هر نوع آلودگی که می تواند کیفیت فولاد را کاهش دهد ، انجام می شود.ارزش مس ، نیکل ، آهن یا طلا چیست؟

ورق استیل چیست استیل 18/10 در کانال تلگرامی آهن رسان چیست قیمت ورق استیل تایوانی قیمت ورق استیل دکوراتیو قیمت ورق استیل براق نگیر ورق استیل تزئینی قیمت ورق استیل اصفهان قیمت ورق استیل 316 استیل 18/ در کانال قیمت گذاری آهن رسان چیست قیمت ورق استیل تایوانی قیمت ورق استیل 304 نگیر انواع ورق استیل 304 در مرکز آهن ورق استیل نازک قیمت استیل 316 ورق استیل 304 مات قیمت استیل صنعتی شرکت آهن ملل اصفهان شماره تلفن اهن الات اصفهان لیست آهن فروش اصفهان قیمت آهن اصفهان آهن آلات هاشمی اصفهان قیمت آهن در کارخانه ذوب آهن اصفهان اصفهان آهن آپادانا بازار بزرگ آهن اصفهان عملیات حرارتی استنلس استیل استیل 18/10 چیست استیل 18/8 آهن پرایس چیست تفاوت انواع استیل آیا استیل رسانا است استیل بگیر خوبه یا نگیر استیل نگیر چیست طرز ساخت استیل در وب سایت آهن رسان به نشانیwww.ahanresan.ir بارگذاری شده است.

مقاومت در برابر خوردگی فولاد ضد زنگ 18/8

تردیدی نیست که فولاد ضد زنگ 316 هنگام مقاومت در برابر خوردگی عملکرد خوبی دارد. این می تواند در برابر عناصر مختلف خورنده یا در صورت استفاده در محیط خورنده مقاومت کند. فلز ضد گلوله و نقش آن در آیندهدر حقیقت ، این فولاد بعلت خاصیت مقاومت در برابر خوردگی ، گاهی اوقات در دسته فولاد دریایی دسته بندی می شود. با این حال ، این به معنای 100٪ کامل بودن آن نیست. آب دریا گرم می تواند اثر ساینده ای روی سطح این فلز فولادی داشته باشد. تفاوت استیل 18.10 در برابر استیل 18.8 چیستترک خوردگی و خوردگی تنش نیز می تواند روی این فولاد رخ دهد که درجه حرارت بالاتر از 60 درجه سانتیگراد باشد.رمز پرس چیست؟کار سرد و ساعت است.