اشکال سفارشی برای یک کمد سفارشی

کمد سفارشی با قفسه بندی ، انبار و فضای کافیمیلگرد آجدار ۲۸ شاهرود A3 برای اکثر صاحبان خانه یک رویا است. این پروژه زیر کمد رویایی یک صاحب خانه را به واقعیت تبدیل کرد. اشکال سفارشی برای یک کمد سفارشی

کمد سفارشی ساخته شده از سه راه فولاد ضد زنگ آهن رسان

Forza Metals از انتاریو ، کانادا پروژه ای را برای یک کمد سفارشی برای یک اقامتگاه شخصی در نظر گرفت. صاحب خانه با استفاده از اشکال فولاد ضد زنگ صیقلی ، ظاهری مدرن و تمیز می خواست. ورق فولادی یا فلزی چگونه ساخته می شود برای خلق آنچه صاحب خانه در ذهن داشت ، Forza به سه راهه و گوشه از جنس استنلس استیل سفارشی با گوشه ها و لبه های تیز نیاز داشت. بنابراین آنها برای تهیه این اشکال به Strcuturals Stainless کمک کردند.

فولاد زنگ نزن یا استیل یا استنلس استیل چیست؟ | کارا پرنیان شرق

اشکال سفارشی که برای یک کمد سفارشی استفاده می شود

ما در این طراحی کمد از سه شکل خاص از فولاد ضد زنگ 304 / L استفاده کردیم. نوع اول یک نوار سه تایی از جنس استنلس استیل 1 × 1/4 × 1/8 بود که برای قفسه های شناور کمد استفاده می شد. دوم یک سه راهی سفارشی 2x1x1 / 4 با یک فلنج افست بود که دهانه های زره ​​پوش را برای روشنایی منزل جمع می کرد. بررسی مقاومت فولادها آخرین زاویه فولاد ضد زنگ 2x1x1 / 8 بود که پایه اصلی میزهای شب بود. پس از تولید ، تمام اشکال به یک صیقل دهنده فلز ارسال شده و تا پایان بازتابنده صیقل داده می شوند. همه این اشکال صیقلی همراه با کار صنعتگر Forza ، یک کمد رویایی مدرن و یک صاحب خانه بسیار خوشحال را ایجاد کرده است. اشکال سفارشی برای یک کمد سفارشی

1 1 1
1 1 1
1 1 1
1 1 1

انواع ورق استیل خشدار

ورق استیل 304 قیمت کاربرد ورق استیل304 https://ahanresan.ir/what-is-scratched-steel-sheet/ انواع ورق استیل 304 استاندارد ورق استیل 304 ابعاد ورق استیل 304 محاسبه وزن ورق استیل 304 مشخصات ورق استیل 304 تفاوت استیل 304 و 316 ورق استیل 304 مات انواع ورق استیل 304 ورق استیل 316 ال استاندارد ورق استیل 304 قیمت ورق استیل 304 قیمت ورق استیل دکوراتیو مشخصات ورق استیل 304 کاربرد ورق استیل 304 کاربرد ورق استیل 304 انواع ورق استیل 304 ورق استیل 304 مات استاندارد ورق استیل 304 ورق استیل 316 المشخصات ورق استیل304  در وب سایت رسمی آهن رسان بهنیه مهرگان  قیمت ورق استیل ۳۱۶ قیمت ورق استیل ۴۳۰ ورق استیل 304 مات قیمت ورق استیل 304 انواع ورق استیل 304 مشخصات ورق استیل 304 قیمت ورق استیل نگیر قیمت ورق استیل 304 خش دار قیمت ورق استیل ۳۱۶ قیمت ورق استیل دکوراتیو در کانال قیمت گذاری آهن رسان بارگذاری شده است.

هر طرحی امکان پذیر است

این کمد سفارشی فقط یک نمونه از چگونگی استفاده از فولاد ضد زنگ در طراحی داخلی و خارجی است. ساختارهای ضدزنگ با استفاده از فناوری همجوشی لیزر و قابلیت های شکل سفارشی می توانند تقریباً هر طرحی را ممکن کنند. ما همچنین می توانیم اشکال سفارشی درست مثل این سه پایه و زاویه های استیل ضد زنگ را برای این کمد رویایی ، در اشکال ، اندازه ها و آلیاژهای مختلف ارائه دهیم. زیبایی زیبایی از جنس استنلس استیل بی نظیر است. علاوه بر این ، دوام و طول عمر فولاد ضد زنگ برای خود لیگ است. امروز با ساختارهای ضد زنگ تماس بگیرید! ما برای کمک به اینجا هستیم و همچنین مشتاقانه منتظر کار با شما در زمینه طراحی بعدی هستیم. اشکال سفارشی برای یک کمد سفارشی ارزش مس ، نیکل ، آهن یا طلا چیست؟