اشکال سفارشی برای یک کمد سفارشی

کمد سفارشی با قفسه بندی ، انبار و فضای کافیمیلگرد آجدار ۲۸ شاهرود A3 برای اکثر صاحبان خانه یک رویا است. این پروژه زیر کمد رویایی یک صاحب خانه را به واقعیت تبدیل کرد. اشکال سفارشی برای یک کمد سفارشی

کمد سفارشی ساخته شده از سه راه فولاد ضد زنگ آهن رسان

Forza Metals از انتاریو ، کانادا پروژه ای را برای یک کمد سفارشی برای یک اقامتگاه شخصی در نظر گرفت. صاحب خانه با استفاده از اشکال فولاد ضد زنگ صیقلی ، ظاهری مدرن و تمیز می خواست. ورق فولادی یا فلزی چگونه ساخته می شود برای خلق آنچه صاحب خانه در ذهن داشت ، Forza به سه راهه و گوشه از جنس استنلس استیل سفارشی با گوشه ها و لبه های تیز نیاز داشت. بنابراین آنها برای تهیه این اشکال به Strcuturals Stainless کمک کردند.

فولاد زنگ نزن یا استیل یا استنلس استیل چیست؟ | کارا پرنیان شرق

اشکال سفارشی که برای یک کمد سفارشی استفاده می شود

ما در این طراحی کمد از سه شکل خاص از فولاد ضد زنگ 304 / L استفاده کردیم. نوع اول یک نوار سه تایی از جنس استنلس استیل 1 × 1/4 × 1/8 بود که برای قفسه های شناور کمد استفاده می شد. دوم یک سه راهی سفارشی 2x1x1 / 4 با یک فلنج افست بود که دهانه های زره ​​پوش را برای روشنایی منزل جمع می کرد. بررسی مقاومت فولادها آخرین زاویه فولاد ضد زنگ 2x1x1 / 8 بود که پایه اصلی میزهای شب بود. پس از تولید ، تمام اشکال به یک صیقل دهنده فلز ارسال شده و تا پایان بازتابنده صیقل داده می شوند. همه این اشکال صیقلی همراه با کار صنعتگر Forza ، یک کمد رویایی مدرن و یک صاحب خانه بسیار خوشحال را ایجاد کرده است. اشکال سفارشی برای یک کمد سفارشی

1 1 1
1 1 1
1 1 1
1 1 1

فولاد 

کمد دیواری کامل کمد تمام ام دی اف ساخت كمد ديواري تهران کمد دیواری  آهن آنلاین یک متری سلام ساختمان کمد دیواری قیمت کلوزت روم کمد دیواری تمام چوب مرکزآهن  کمد دیواری ۲ متری کمد دیواری ۳ متری نحوه محاسبه قیمت کمد دیواری ام دی اف کمد دیواری آماده اهن پخش محاسبه آنلاین قیمت کمد دیواری قیمت کلوزت روم کمد دیواری ملامینه قیمت کمد دیواری سال ۹۹ کمد آهن یکتا  دیواری ملامینه سفید شرکت آهن ملل اصفهان قیمت آهن ۱۴ اصفهان قیمت آهن اصفهان امروز قیمت آهن در کارخانه ذوب آهن اصفهان لیست آهن فروش آهن رسان به  نشانی www.ahanresan.ir شماره تلفن اهن الات اصفهان آهن آنلاین اصفهان آهن  محاسبه آنلاین قیمت کمد دیواری در کانال تلگرامی آهن رسان نحوه محاسبه قیمت کمد دیواری ام دی اف کمد دیواری ۳ متری کمد دیواری اتاق خواب کمد دیواری ملامینه قیمت تعویض درب کمد دیواری قیمت کمد دیواری سال ۹۹ قیمت کمد دیواری آماده در کانال قیمت گذاری محصولات آهن رسان بارگذاری شده است.

هر طرحی امکان پذیر است

این کمد سفارشی فقط یک نمونه از چگونگی استفاده از فولاد ضد زنگ در طراحی داخلی و خارجی است. ساختارهای ضدزنگ با استفاده از فناوری همجوشی لیزر و قابلیت های شکل سفارشی می توانند تقریباً هر طرحی را ممکن کنند. ما همچنین می توانیم اشکال سفارشی درست مثل این سه پایه و زاویه های استیل ضد زنگ را برای این کمد رویایی ، در اشکال ، اندازه ها و آلیاژهای مختلف ارائه دهیم. زیبایی زیبایی از جنس استنلس استیل بی نظیر است. علاوه بر این ، دوام و طول عمر فولاد ضد زنگ برای خود لیگ است. امروز با ساختارهای ضد زنگ تماس بگیرید! ما برای کمک به اینجا هستیم و همچنین مشتاقانه منتظر کار با شما در زمینه طراحی بعدی هستیم. اشکال سفارشی برای یک کمد سفارشی ارزش مس ، نیکل ، آهن یا طلا چیست؟