قیمت ناودانی درب وپنجره در تهران 

ناودانی های درب و پنجره یکی از بهترین گزینه ها برای ساخت و پایه گذاری چارچوب ایمن و درب و پنجره سازی است  به این علت  که در طی 4 برش آماده می گردد و پس از اتصال در محل نصب درب و پنجره استفاده می شود ناودانی دارای سطحی صاف است  و پشت ناودانی به طور مناسب برای نصب درب و پنجره مورد استفاده قرار می گیرد. لازم به ذکر است که چارچوب‌هایی که با ناودان فولادی ساخته می‌شوند از چارچوب‌های چوبی بسیار بهتر و ایمن‌تر می‌باشد.قیمت ناودانی درب وپنجره در تهران 

ناودانی به‌عنوان حامل تیرهای چوبی

تیرهای چوبی درون یک قیمت ناودانی در تهران  قرار می گیرند  و سبب افزایش استحکام  تیرها می گردد و از طرفی دیگر قابلیت  اتصال را به راحتی حفظ می کند ازجمله دیگر استفاده‌ها از ناودانـی این است که ناودانی‌های کوچک در زیر تیر استفاده‌شده و یا مثل یک درپوش روی تیرها قرار داده شود.

ناودانی در چارچوب خودروها

به طور کلی ناودانی ها قابلیت استفاده در مکان های مختلفی را دارند  به عنوان  مثال در چارچوب خودروها که تحمل وزن در قسمت جلویی تا قسمت عقبی خودرو را داشته باشد چون به طور یکنواخت کشیده می شود . ناودانی های سبک  وکوچک هم  می تواند  در سایر قسمت های خودرو  مانند رادیاتور مورد  استفاده قرار بگیرد  به طور کلی استفاده از ناودانی در خودرو این امکان را به بدنه می‌دهد که در سوانح استحکام بسیار بیشتری از خود نشان داده و هم‌زمان مقدار مناسبی از انعطاف را برای کار کردن روان قطعات فراهم کند.قیمت ناودانی درب وپنجره در تهران

قیمت ناودانی درب وپنجره در تهران 

ناودانی در ساختمان‌های فلزی

ناودانی اتصالی بین تیرآهن های مختلف در یک سازه بزرگ  و تجاری ایجاد می کند . به طورکلی از ناودانی ها می توان به عنوان :

و…مورد  استفاده قرار می گیرد.

نکته :

برای اتصال ناودانی ها از عملیاتی نظیر :

  1. جوشکاری
  2. خمش و پیچش

استفاده می‌شود تا همه‌چیز به‌دقت در جای خود قرار گیرد.قیمت ناودانی درب وپنجره در تهران

یکی دیگر از مصارف پرکاربرد استفاده از ناودانی در خطوط راه آهن می باشد که در واقع بدون وجود  ناودانی و ساخت  راه آهن غیر ممکن می باشد. همچنین در کنار این  موارد در :

مورداستفاده قرار می‌گیرد. ناودانی در انواع و اقسام مختلف ساخته می‌شود تا با نیازهای روز صنعت ساخت‌وساز مطابقت داشته باشد.

 انواع ناودانی   درصد فروش   درصد استفاده در ساختمان 
 ناودانی مشبک  10 10
 ناودانی پرسی  8 7.5
 ناودانی ساختمانی  8 5

ناودانی در ماشین‌آلات سنگین

ناودانی فولادی با قدرت  تحمل وزن بالایی که دارد  بسیار مناسب برای ساخت خودرو های سنگین می باشد در واقع  این نوع ابزار آلات  در یدکش ها مورد استفاده  قرار می گیرد. همچنین می تواند  به عنوان متصل کننده و نگه دارنده چارچوب و بدنه نیز در صنایع مورد استفاده قرار می گیرد.قیمت ناودانی درب وپنجره در تهران

 

نکنه :

قسمت باربندی کامیون ها و  ماشین های سنگین یکی دیگر مواردی می باشد که ناودانی در آن استفاده زیادی دارد  و استحکام  و انعطاف پذیری بیشتری به آن می بخشد .

قیمت روز انواع ناودانی آهن رسان

ناودانی در انواع مختلفی تولید و روانه بازار می گردد :

 

که هر 3 این  محصولات  از جمله موارد با کیفیت محسوب می گردد  و با توجه به تفاوت هایی که در قیمت  پایه ناودانی در بازار موجود است می بایست در هنگام  خرید از 2 فاکتور جدول اشتال و وزن  هر شاخه در خرید محصول لحاظ گردد. به طور کلی عوامل متعددی در بازار ایران  تعیین کننده قیمت  ناودانی می باشد  که از جمله آن ها می توان به :

اشاره نمود.

ناودانی 

قیمت روز ناودانی درب و پنجره فلزی در وب سایت آهن رسان به نشانی اینترنتی https://ahanresan.ir/studs/ قیمت پروفیل درب و پنجره upvc اسم انواع پروفیل درب و پنجره قیمت پروفیل درب و پنجره در شیراز کانال قیمت پروفیل آهن رسان  ساخت پروفیل درب و پنجره قیمت پروفیل سبک پروفیل لنگه دری چیست  قیمت ناودانی سنگین قیمت ناودانی شیروانی قیمت روز پروفیل ساوه قیمت ناودانی گالوانیزه قیمت پروفیل آهن آنلاین قیمت ناودانی 200 قیمت ناودانی تبریز قیمت ناودانی اصفهان قیمت روز نبشی و قوطی آهن یکتا قیمت پروفیل ساختمانی قیمت روز پروفیل در و پنجره کانال قیمت پروفیل قیمت پروفیل آهن پرایس قیمت قوطی و ایرانیت قیمت پروفیل مستطیل قیمت پروفیل درب و پنجره upvc قیمت پروفیل درب و پنجره آهنی قیمت پروفیل سبک کانال قیمت گذاری آهن رسان پروفیل اسم انواع پروفیل درب و پنجره پروفیل درب و پنجره چیست قیمت پروفیل درب و پنجره در شیراز ساخت پروفیل درب و پنجره کانال قیمت پروفیل قیمت آهن کیلویی در کانال واتساپ  آهن رسان  قیمت روز آهن 14 اصفهان قیمت آهن اهواز قیمت آهن فایکو قیمت تیرآهن آهن رسان قیمت هر کیلو آهن درب و پنجره را با آهن رسان تجربه کنید.

کلام آخر

ناودانی ها به دلیل شکل هندسی خاصی که دارد  به طور گسترده  و همه گیر در ایجاد قاب و  پایه ها  مورد استفاده قرار می گیرد و در پروژه های ساختمانی و ساختاری ایده آل محسوب می گرددکاربرد گسترده این  پروفیل در اجرای خرپاها وبادبندها و ..مورد  استفاده قرار می گیرد. به طور عمده باید  بیان کرد  که انتخاب یک  ناودانی مناسب اهمیت  بالایی در طراحی سازه دارد .قیمت ناودانی درب وپنجره در تهران