تیرهای سازه ای را بررسی کنید

انواع مختلف تیرهای سازه ای

اشکال فولاد سازه مدتهاست که توسط AISI استاندارد شده است. در بحث در مورد تیرها ، سه راهی ها و کانال ها ، به فلنج ها و شبکه ها اشاره می شود. انواع مختلف تیرهای سازه ای فلنج به عنوان قسمت مسطح مشخص می شود که در مورد یک تیر ، به طور معمول در بالا و پایین تیر قرار دارد.قیمت تیرآهن ترک در تهران  وب دو فلنج را به هم متصل می کند و در ساخت معمولی به صورت عمودی جهت داده می شود تا مقاومت بالایی در برابر خمش به تیر بخشد. زاویه ها با توجه به طول پا مشخص می شوند ، که ممکن است برابر یا نابرابر باشد.فولاد ASTM A36 ، با مقاومت تسلیم 36000 psi ، متداول ترین ماده برای شکل های فولادی ساختاری است ، اگرچه مواد دیگر در شرایط خاص از جمله فولادهای کم آلیاژ ، مقاومت بالا و ضد زنگ در دسترس هستند. تیرآهن ۱۸ اهواز IPE  اعضای فولاد از طریق استفاده از صفحات پیچ و مهره ای یا پرچ شده به شبکه های تیر متصل می شوند و یا ممکن است مستقیماً به یکدیگر جوش داده شوند. AISC تعداد مناسب ردیف پیچ و مهره یا میخ پرچ را بر اساس چندین اتصال دهنده قطر استاندارد برای هر دو اتصال تیرآهن قاب دار و پرتو قاب دار سنگین مشخص می کند.تیرهای سازه ای را بررسی کنید

فولاد چیست

تمایز بین اشکال “اندازه میله” و “اندازه سازه” تشخیص داده می شود. کاربرد مس در هنر  اندازه میله برای توصیف هر شکلی که بعد اصلی آن کمتر از 3 اینچ باشد استفاده می شود. انواع مختلف تیرهای سازه ای در این مقاله به طور خلاصه به برخی از اشکال محبوب فولادی و همچنین تنظیماتی که این اشکال در آنها برتری دارند ، پرداخته شده است.

انواع اصلی اشکال سازه های فلزی عبارتند از:

انواع تیرهای فولادی آهن رسان

تیر و سازه های فلزی سازه ای به سه شکل: تیرهای استاندارد یا “S” ، تیرهای فلنج پهن یا “W” و تیرهای شمع یا “H” موجود است. لوله داربست و انواع آن را بشناسید.تیرهای سازه ای را بررسی کنید

پرتوهای استاندارد با استفاده از یک نامه ، S ، سپس ارتفاع اسمی وب در اینچ و سپس وزن هر فوت در پوند مشخص می شوند. اکثر آنها در نسخه های سبک عرضه می شوند قیمت تیرآهن سنگین در مشهد و برخی از تیرهای بزرگتر در چندین وزن متوسط ​​موجود هستند. پرتوهای استاندارد دارای فلنج های ضربدری هستند در حالی که پرتوهای فلنج دارای فلنج های موازی هستند. انواع مختلف تیرهای سازه ای تیرهای “H” اغلب دارای فلنج و شبکه با ضخامت یکسان هستند در حالی که فلنج های تیرهای “S” و “W” ضخیم تر از شبکه ها هستند. آلیاژ آلومینیوم تیرهای “H” معمولاً به داخل خاک هدایت می شوند تا توده های پایه را فراهم کنند. آنها می توانند از قطعات جداگانه ساخته شوند. اشکال “S” و “W” معمولاً به صورت تک قطعه نورد گرم می شوند. تیرها به طور معمول در طول تا 60 فوت در دسترس هستند.تیرآهن 14 و انواع آن در یک یادداشت معنایی ، در حالی که همه تیرها تیر هستند ، اما همه تیرها تیر نیستند. در ساخت و ساز ، تردد به عنوان عضو اصلی باربری شناخته می شود که تیرها به آن بار می شوند.

1 1 1
1 1 1
1 1 1
1 1 1

 

بچه ها

Tees پرتوهای فولادی هستند که به صورت طولی از طریق شبکه های خود بریده می شوند و در نتیجه یک فلنج کامل کامل و یک شبکه نیمه عمیق ایجاد می شود.انواع لوله های فولادی  آنها به همان اشکال پرتوهای اندازه کامل در دسترس هستند: “S” و “W.” مشخصه نوع “ST” را مشخص می کند و به دنبال آن عمق اسمی وب در اینچ و سپس شکل “I” یا “WF” را دنبال می کنیم. تیرهای سازه ای را بررسی کنید

کانال ها فولادی آهن رسان 

کانال ها دارای شبکه های یک طرفه ای هستند که توسط فلنج های بالا و پایین متصل می شوند ، در حالی که شبکه ها به طرف دیگر قرار دارند و فلنج ها عمود بر شبکه ها قرار می گیرند ، تقریباً مانند نیم پرتو به جز ضخامت کامل وب است. فلنج های کانال همان تیرهای استاندارد را دارند – تقریباً دارای شیب 16-2 / 3٪ است.برش لیزری چیست  طول تا 20 و 40 فوت برای اندازه میله معمول است ، اندازه سازه معمولاً به طول 60 فوت در دسترس است. کانالها معمولاً به عنوان تیرها استفاده نمی شوند ، اما صورتهای صاف به آنها اجازه می دهد تا به صورتهای صاف پیچیده شوند. تیرهای سازه ای را بررسی کنید.

زاویه

زاویه ها در قسمت “L” با پاهای مخروطی به طول برابر یا نابرابر شکل می گیرند.  مزایای شگفت آور فولاد ضد زنگ استفاده از آنها به عنوان تیر به شدت دلسرد می شود مگر اینکه دو برابر شده و به روشی تقریبی سه راهی متصل شوند. زاویه ها کاربردهای زیادی دارند ، اما به عنوان مهاربند ، برای خرپا و غیره استفاده می شوند.

بخشهای ساختاری توخالی (HSS)

HSS ها یا بخشهای ساختاری توخالی ، به صورت مقطع مستطیل ، مربع ، بیضوی یا دایره ای هستند و شکلهای مستطیلی معمولاً برای قابهای جوشکاری شده استفاده می شود که بارها از چند جهت بر ساختار کار می کنند. HSS های دایره ای ، که گاهی اوقات لوله های سازه ای گرد نامیده می شوند ، انواع مختلف تیرهای سازه ای از نظر لوله با معنای سیال (که توسط استانداردهای مختلف پوشانده شده است) متفاوت است اما برای ستون های دارای بار و غیره مانند ستون های لالی استفاده می شود. این اشکال همه به صورت دورهای جوش خورده شروع می شوند ، لوله های مربع و مستطیل شکل اضافی را برای ایجاد محصولات نهایی با شعاع های سنگین در گوشه های خود قرار می دهند. بندیل میلگرد را بشناسید.

تیرآهن و تیرچه

انواع تیر در ساختمان بتنی عمق https://ahanresan.ir تیر چیست در مقالات وبلاگ آهن رسان  تیر گربر چیست شاه تیر چیست تفاوت تیر و ستون جان تیر کجاست تیر ستون چیست و قیمت آن بلرگذاری شده در کانال قیمت گذاری آهن رسان تیر فرعی بتنی تصاویر نبشی کشی ساختمان نبشی کشی پنجره قیمت آهن کیلویی فیلم آموزش نبشی کشی ساختمان قیمت آهن اهواز نمودار قیمت آهن آلات جایگزین نبشی کشی علت افزایش قیمت آهن آلات قیمت آهن اصفهان امروز لیست آهن فروش اصفهان شرکت آهن ملل اصفهان قیمت آهن در کارخانه ذوب آهن اصفهان شماره تلفن اهن الات اصفهان ممنوعیت تیر لانه زنبوری وب سایت مرکز آهن  اخبار لحظه ای اهن ملل اصفهان آهن اخبار لحظه ای  عمق تیر چیست انواع تیر در ساختمان بتنی ممنوعیت تیر لانه زنبوری شاه تیر چیست تیر گربر چیست مشخصات تیر آهن لانه زنبوری تیر فرعی بتنی معایب تیر لانه زنبوری در کانال تلگرامی انواع تیرآهن ipe جدول اشتال تیرآهن ipe مشخصات تیرآهن ipe مقاطع ipe موجود در بازارشکل تیرآهن عکس اسکلت فلزی ساختمان دو طبقه مشخصات تیرآهن inp در مقالات آموزشی وب سایت آهن رسان بارگذاری شده است.

خلاصه

در این مقاله خلاصه ای از شکل های فولادی سازه مشترک ارائه شده است. برای اطلاعات بیشتر در مورد محصولات اضافی ، با سایر راهنماهای ما مشورت کنید یا برای یافتن منابع احتمالی تأمین یا مشاهده جزئیات محصولات خاص ، از Platform Platform Discovery Supplier Thomas مراجعه کنید.تیرهای سازه ای را بررسی کنید